Sorularimvar.Net
0 oy
Bayram Mesajları
(1.9k puan) sordu

1 cevap

0 oy
Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Mübarek Kurban Bayramı tüm İslam alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli  bayramlar  nasip etsin. Kurban bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi  bayramlar !

Kurban bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı  bayramlar ! Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban bayramları dileğiyle.

Kurban bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Kurban bayramı tüm insanlığa hayırlı olsun!

Kurban bayramının ulusumuzun dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz. Sağlıklı Nice  Bayramlara ...

Kurban bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...

Kurban bayramınızın da böyle neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi  bayramlar ! Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan kurban bayramınız mübarek olsun. Bu değerli kurban bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile kurban bayramın kutlu olsun...

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle, Kurban bayramınız mübarek olsun.

Mübarek kurban bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. Kurban bayramınız mübarek olsun..

Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıpkı bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, kurban bayramınız mübarek olsun..

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınızı kutlarım.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve kurban bayramın mübarek olsun!

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin bu  bayramda  da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban bayramınızı kutlarım...
(6k puan) cevapladı
Hoş geldiniz, Sorularım Var sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Kategoriler


2 Çevrimiçi
0 Üye 2 Ziyaretçi
Bugun Ziyaret : 1746
Dün Ziyaret : 2189
Tüm Ziyaretler : 1883273
435 soru
260 cevap
20 yorum
319 üye