Sorularimvar.Net
0 oy
Dünyanın En Büyük Online Alışveriş Sitesi?
sordu
yeniden etikenlendirildi

1 cevap

0 oy
Amazon dünyanın en büyük alışveriş sitesidir ve içerik olarak oldukça zengindir. Amerikadan gönderim sağlayan bu internet sitesi,birçok üründe ücretsiz kargo seçeneği bulundurmakta ve türkiyeye gönderim sağlamakta. Her türlü alışverişi bu internet sitesinden sağlayabilirsiniz.

https://www.amazon.com/

Aliexpress
Çindeki en büyük e-ticaret payına sahip olan bu internet sitesinde oldukça fazla ürün alıcıyla buluşmakta. Bu internet sitesi Paypal kabul etmiyor fakat alışveriş yapmayı bilirseniz güvenli bir e-ticaret oluşumu. Aliexpressten alışveriş yaparken Satıcıların yüksek feedback (geri bildirim) almış olmalarına dikkat edin. Mesela bir satıcı yaptığı 19999 alışverişten %95 feedback almışsa güvenli bir satıcıdır ve alışverişte sıkıntı yaşatmayacaktır.

http://tr.aliexpress.com/

Sammydress
Sammydress, genellikte kıyafet ve takı üzerine satış yapan bir internet sitesidir ve fiyatlar oldukça uygun. Özellikle bayan ürünlerinde şaşırtıcı derecede ucuzluk söz konusu. Bence bayanlar hemen alışverişe başlamalılar.

http://www.sammydress.com/

Ebay
Her türlü ürünü bulabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir. Ebay yıllardır hizmet vermekte ve kusursuz bir alışveriş sağlamakta. Aynı zamanda Paypal kuruluşu Ebay şirketine aittir. Birçok ürün ücretsiz kargo ve ücretli kargo seçenekleri ile satışa çıkarılmakta. Bu sitenin en önemli özelliğide 2.el ürünleri bulabileceğiniz tek yurtdışı internet sitesi olması. Aynı zamanda Gittigidiyor şirketide ebay kuruluşuna aittir.

http://www.ebay.com/

DealExtreme
DealExtreme, Gnel olarak teknolojik ürünler satan bu internet sitesinde Türkiye'ye bedava kargo seçeneği bulunuyor. Fazla pahalı olmayan ama fazla ucuzda olmayan bir internet sitesi.

http://www.dx.com/

Everbuying
Genellikle elektronik eşyaların satıldığı ve dünya çapında bedava kargo yapılan bir alışveriş sitesi.

http://www.everbuying.net/

Asos
Giyim üzerine satış yapan ve fiyatlarında normal derecede olduğu bir internet sitesi. Bedava kargo seçeneği bulunmakta.

http://www.asos.com/

SuntekStore
Oldukça farklı ve ilginç tasarımlı ürünlerin bulunduğu bir Amerikan alışveriş sitesi. Kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim. Üstelik Türkiyeye bedava kargo ile gönderim sağlıyor.

http://www.suntekstore.com/

TinyDeal
Her kategorisindede farklı bir ürün bulabileceğiniz alışveriş sitesidir. Genellikle bedava kargo seçeneği var ve 10 gün içerisinde gönderim sağlanıyor.

http://www.tinydeal.com/

FootLocker
Marka ayakkabıların,tshirtlerin satıldığı bir Amerikan sitesidir. Eğer ayakkabılara önem ve para vermeyi seven bir kişiyseniz kesinlikle bu siteden alışveriş yapmalısınız. Biraz tuzlu fakat oldukça güzel ayakkabı satışı yapılıyor.

http://www.footlocker.com/
cevapladı
düzenledi
Hoş geldiniz, Sorularım Var sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Kategoriler


5 Çevrimiçi
0 Üye 5 Ziyaretçi
Bugun Ziyaret : 970
Dün Ziyaret : 2198
Tüm Ziyaretler : 1970737
435 soru
260 cevap
20 yorum
319 üye